Bu sözleşme ERGİN ANTİK MOBİLYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile ardinart.com web sitesini ziyaret eden Misafir, Kayıtlı Üye ve Müşterileri (Bundan böyle kısaca “KULLANICI” olarak anılacaktır) arasında ardinart.com web sitesini kullanarak KULLANICI’nın vermiş olduğu kişisel bilgilerde, siparişlerde ve ödemelerde ki GİZLİLİK İLKELERİ VE GÜVENLİK POLİTİKASI koşul ve sınırlarını düzenlemek amacı ile oluşturulmuştur.

Sözleşmenin Kapsamı

  • Bu sözleşme ardinart.com URL’si ve içerisindeki tüm sayfalarda geçerlidir.
  • Herhangi bir sitede veya sayfada ardinart.com logosunun görülmesi bu sözleşmenin geçerli olduğu anlamına gelmez. KULLANICI, URL’yi kontrol etmek ve gerçekten ardinart.com’a ait bir sayfa olduğundan emin olmak zorundadır.
  • KULLANICI’ya ait bilgiler (e-posta, fatura, teslimat adresleri vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • KULLANICI’nın ardinart.com web sitesinden bir ürün satın alırken kullandığı kredi kartı bilgileri ardinart.com güvencesindedir. Diğer kayıtlı üyeler veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerini göremezler.
  • KULLANICI, ardinart.com web sitesinden satın aldığı ürünlerin; hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte kargo firmasına tesliminden ardinart.com sorumlu olup, ürünlerini kargo firmasından teslim alırken hasarsız ve eksiksiz olduğunu kontrol etmekle sorumludur.
Saklanan Kişisel Verilerin Kapsamı
  • ardinart.com web sitesini ziyaret eden KULLANICI, herhangi bir kişisel bilgisini vermek zorunda değildir. KULLANICI ardinart.com hizmetlerinden yararlanmak veya sipariş vermek istiyorsa kayıtlı üye olmak ve bazı kişisel bilgileriyle birlikte kredi kartı bilgilerini (satın alımlarda) vermek zorundadır.
  • KULLANICI’nın ardinart.com web sitesini herhangi bir zamanda ziyaret ettiğinde ardinart.com web sunucusu, KULLANICI web tarayıcısının bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. KULLANICI’nın isteğine bağlı olarak, ardinart.com web sitesi çerez (cookie) bilgisi, ardinart.com web sitesi sayfaları içerisinde yapılan ürün veya ürünlerin aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileri ki dönemlerde sitede yer alabilecek reklam bantları ile ilgi duyulan ürünler doğrultusunda kişiselleştirilme için kullanılabilir.
  • ardinart.com web sitesi, KULLANICI’nın kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar; bazı hizmetlerde KULLANICI isteklerini yerine getirebilmek, özel içerik ve reklam bandı sağlamak ve ürün ve hizmetlerden haberdar etmek.
Kişisel Verilerin Güvenliği

ardinart.com, KULLANICI’nın vermiş olduğu tüm kişisel bilgileri gizli tutar. Ancak, KULLANICI’nın yapmış olduğu alışverişlerde ardinart.com ürünü teslim edebilmek adına çalışanlarına ve kargo şirketine KULLANICI adı ve adresini bildirmek zorundadır.

Kullanıcı İstek ve Geri Bildirimleri
  • ardinart.com, KULLANICI’nın dukkan.zezeatolye.com web sitesi ve ürünleri ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri site performansını ölçmek amacıyla saklamaktadır. Bu gibi bilgiler, kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılmaz.
İçerik Kullanımı
  • ardinart.com web sitesinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerikler ya da web sitesi tasarımı, başka sitelerde yayınlanamaz, ardinart.com’un izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Bu sözleşme; ardinart.com tarafından önceden haber verilmeksizin güncellenebilir, üye olan, üye olmayan ya da satın alım yapan KULLANICI bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. KULLANICI bu sözleşmeyi kendisinin belirleyeceği aralıklarla kontrol etmelidir. KULLANICI, gizlilik ve güvenlikle ilgili soru ve sorunlarını bilgi@ardinart.com adresinden veya 0 (212) 646 42 66 no’lu telefondan irtibat kurarak güvenlik departmanına iletebilir.